2012-02-23 12:47:25

Gada Balvas ceremonijā - spožākās Latvijas zvaigznes un Ewert and The Two Dragons no Igaunijas


Pasākuma producente Elita Mīlgrāve: “Man ir liels prieks, ka šī ceremonija notiek jau 16 gadus. Šajā laikā esam apbalvojuši vairāk kā 200 mūziķu un sarīkojuši skaistas un neaizmirstamas ceremonijas ar lielisku mākslinieku un sabiedriski aktuālu personu piedalīšanos. Šis gads nebūs izņēmums - plānots skaists koncerts, kurā redzēsim ne tikai mūsu izcilības, bet arī jaunus mūziķus. Prieks, ka ceremonijā uzstāsies arī kaimiņvalsts Gada balvas līderi - grupa Ewert and The Two Dragons, kas nupat saņēma piecas Igaunijas mūzikas balvas.”

 

Latvijai “Ewert and The Two Dragons” sirdīs ir īpaša vieta – viņu albuma “Good Man Down”, kas Igaunijā šogad ieguva labākā albuma un labākā Roka albuma balvu (puiši uzvarēja arī nominācijās Labākā dziesma, Labākais videoklips un Labākā grupa) izdevējs ir Latvijas skaņu ierakstu kompānija “I Love You Records”. Grupa šeit arī vairākkārt koncertējusi un nu priecājas par iespēju uzstāties Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas ceremonijā.

 

Iznācienam uz Operas skatuves īpaši gatavojas arī pašmāju mākslinieki. Pirmatskaņojumus pieteikuši Zigmars Liepiņš, Astro’n’out un Iļģi, kā arī Nikolajs Puzikovs un Evija Sloka. Olga Rajecka pirmo reizi uzstāsies ar Vidzems kamerorķestri, bet Lauris Reiniks savu starptautisko hitu “Pasakā” izpildīs kopā ar visu triju Baltijas valstu dziedātājām. Pārsteigumu gatavo arī nenogurdināmais Maestro Raimonds Pauls. Uzstāsies arī Linda Leen un Goran Gora, The Sound Poets, Dzelzs Vilks u.c. Kā parasti, iespēja tiks dota arī jaunajiem māksliniekiem – šoreiz tās būs grupas The WOW un Da Gamba. Pasākumu vadīs Andris Freidenfelds jeb Fredis.

 

Arī šogad tiešraidē sekot līdzi Gada balvas notikumiem un intrigai aicina TV3 – pāraides sākums plkst. 20.20. Taču svinīgo notikumu būs iespējams vērot arī klātienē – ierobežots biļešu daudzums pieejams Biļešu paradīzē.

 

Uzmanību! Līdz 26. februāra vakaram (plkst 22.00) tirdzniecības parkā Alfa iespējams piedalīties tautas balsojumā par gada labāko dziesmu. Tā ir Gada balvas vienīgā nominācija, kurā uzvarētāju nosaka skatītāju un klausītāju balsojums. Uzvarētājam t/p Alfa dāvina iespēju iepirkties par Ls 1000.

 

Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu organizē Micrec PM un Latvijas mūzikas producentu, izdevēju un izplatītāju apvienība LaMPA sadarbībā ar Latvijas izpildītāju un producentu apvienību Laipa. Pasākumu atbalsta – tirdzniecības parks Alfa, Smscredit.lv un Čili pica.