2014-02-13 12:14:55

Topošie un esošie mūziķi vienosies kopīgā koncertā t/p Alfa


Š.g. 15. februārī plkst. 12.00 t/p Alfa notiks koncerts, kurā uzstāsies Latvijas mūzikas skolu audzēkņi. Pasākumu vadīs Latvijas Nacionālā teātra aktieris Arturs Krūzkops, savukārt mūzikas skolu audzēkņiem pievienosies Normunds Rutulis, “Otra Puse”, Marta Ritova, Ivo Grīsniņš Grīslis, Kārlis Kazāks, Paula Dukure, Mārtiņš Jātnieks, Rihards Lepers, Marta Līne, Andris Ābelīte, Jānis Aišpurs.

 

Jau sešus gadus Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons notiek sadarbībā ar t/p Alfa, kurā tiek organizēts tautasbalsojums par labāko Gada dziesmu. Līdztekus balsojumam, t/p Alfa un Mārtiņa Freimaņa fonds uzrunā sabiedrību, aicinot atbalstīt Latvijas mūzikas skolas.

 

Koncertā uzstāsies šā gada labdarības akcijā izvēlētās mūzikas skolas: Varakļānu mūzikas un mākslas skola, Kārļa Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skola, Emīla Melngaiļa Liepājas mūzikas vidsskola, kā arī Pāvilostas mūzikas skolas trompetiste, kurai t/p Alfa piešķirs simpātijas balvu - trompeti.

 

T/p Alfa vadītāja Liene Apine: “Koncerts  paredzēts kā pateicība cilvēkiem, kuri jau ziedojuši mūzikas skolām tik vajadzīgos mūzikas instrumentus un kā mudinājums tiem, kuri to var paspēt izdarīt vēl līdz 16. martam. Esam priecīgi par iespēju rīkot koncertu, kas vinuviet t/p Alfa pulcēs tik daudzus jaunos talantus. Pateicamies par atsaucību ziedotājiem, kā arī vēlamies uzsvērt, ka katrs ziedotājs ar savu atbalstu sniedz ne vien palīdzību konkrētajai mūzikas skolai, bet arī palīdz attīstīties mūzikas nozarei kopumā.”

 

Līdz šim atsaucību akcijai cilvēki izrādījuši ziedojot: notis, akordeonu, kokli, klavieres un dažus pūšaminstrumentus.

 

Zelta Mikrofons producente Elita Mīlgrāve: “Lai uzbūvētu māju, vajag pamatus, lai sasniegtu virsotnes mūzikā, vispirms nepieciešamas iemaņas un to sniedz mūzikas skolas. Esmu daudzkārt dzirdējusi populāru mūziķu pateicības vārdus savām  mūzikas skolām un skolotājiem, bet šajās dienās ir iespēja arī reāli palīdzēt savai vai kādai citai skolai, ziedojot instrumentus vai līdzekļus to iegādei. Varbūt tieši ar jūsu palīdzību pie saviem Zelta Mikrofoniem kādreiz tiks topošie mūziķi.”

Par ziedošanu

Piedalīties t/p Alfa rīkotajā labdarības akcijā iespējams no 2014. gada 3. februāra līdz 16. martam. Ziedošanai paredzētos mūzikas instrumentus un notis akcijas atbalstītāji aicināti nogādāt t/p Alfa (Brīvības gatve 372) informācijas centrā. Pēc akcijas noslēguma mūzikas instrumenti un notis tiks nogādāti projektā iesaistītajās mūzikas skolās. Ziedotāju ērtībai Mārtiņa Freimaņa fondam ir atvērts ziedojumu tālrunis. Zvanot uz numuru 90006481, iespējams ziedot 1,42 EUR. Tāpat iespējams ziedojumus pārskaitīt uz Mārtiņa Freimaņa fonda kontu  - LV57HABA0551030362513, reģ. nr. - 40008173605. Ziedojuma mērķī jānorāda: ATBALSTS MŪZIKAS SKOLĀM. Ir iespēja norādīt arī kurai konkrētai mūzikas skolai veltīts ziedojums.

 

Tirdzniecības parks Alfa ir viens no vadošajiem tirdzniecības centriem Rīgā un Latvijā, kas līdztekus plašām iepirkšanās, pakalpojumu, skaistumkopšanas un atpūtas iespējām, piedāvā arī izklaides, tostarp, kino baudīšanas iespēju.