2014-02-19 12:28:19

T/p Alfa noticis koncerts par godu Latvijas mūzikas skolām


15. februārī t/p Alfa notika koncerts par godu Latijas mūzikas skolām. Uz skatuves kopumā  kāpa vairāk nekā 100 mūziķi - Latvijas mūzikas skolu audzēkņi un tādi zināmi mūziķi, kā  Normunds Rutulis, “Otra Puse”, “The Sound Poets”, Marta Ritova, Ivo Grīsniņš Grīslis, Kārlis Kazāks, Paula Dukure, Mārtiņš Jātnieks, Rihards Lepers, Marta Līne, Andris Ābelīte, Jānis Aišpurs.

“T/p Alfa jau 6. gadu atbalsta Mūzikas ierakstu gada balvu, kas šogad ieguvusi jaunu no-saukumu Zelta Mikrofons, kurā tiek organizēts tautas balsojums par labāko Gada dziesmu.  Bez Lielā tautas balsojuma t/p Alfa rīko labdarības akciju, lai atbalstītu Latvijas mūzikas skolas,” tā pasākumu atklāja Latvijas Nacionālā teātra aktieris Arturs Krūzkops.

Vairāk par koncertu t/p Alfa vadītāja Liene Apine: “Šodien t/p Alfa ir pulcējušies vairāk nekā 100 mūziķi no dažādiem Latvijas nostūriem, kurus ļoti priecājamies uzņemt t/p Alfa. Koncertā uzstāsies labdarbības akcijā atbalstītās 3 mūzikas skolas - Varakļānu Mūzikas un mākslas skola, Kārļa Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skola, Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola un daudzi Latvijā pazīstami mākslinieki.” T/p Alfa pasniedza simpātijas balvu - trompeti Pāvilostas mūzikas skolas audzēknei Sindijai, kurai pēc viņas skolotājas vārdiem, šobrīd nebija trompetes un šī dāvana meitenei palīdzēs piepildīt sapni par mūzikas karjeras turpināšanu.

Sveicot mūziķus koncertā, Zelta Mikrofons producente Elita Mīlgrāve, mūziķiem novēlēja izdošanos un ticību saviem spekiem, izsakot cerību, ka topošie mūziķi pēc pāris gadiem būs Gada balvas nominēto mākslinieku vidū. Koncerts, kurā t/p Alfa uzstājās Latvijā atpazīstami mūziķi un mūzikas skolu audzēkņi, bija kārtējais apliecinājums, tam, ka Latvijā ir izcili talanti, kas, cerams, pateicoties arī sabiedrības atbalstam, varēs pierādīt sevi mūzikas jomā.

Par ziedošanu

Gaidot Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons, t/p Alfa un Mārtiņa Freimaņa fonds aicina atbalstīt Latvijas mūzikas skolas. Piedalīties rīkotajā labdarības akcijā iespējams no 2014. gada 3. februāra līdz 16. martam. Ziedošanai paredzētos mūzikas instrumentus un notis akcijas atbalstītāji aicināti nogādāt t/p Alfa (Brīvības gatve 372) informācijas centrā. Pēc akcijas noslēguma mūzikas instrumenti un notis tiks nogādāti projektā iesaistītajās mūzikas skolās. Ziedotāju ērtībai Mārtiņa Freimaņa fondam ir atvērts ziedojumu tālrunis. Zvanot uz numuru 90006481, iespējams ziedot 1,42 EUR. Tāpat iespējams ziedojumus pārsāitīt uz Mārtiņa Freimaņa fonda kontu - LV57HABA0551030362513, reģ. nr. -40008173605. Ziedojuma mērķī jānorāda: ATBALSTS MŪZIKAS SKOLĀM. Ir iespēja norādīt arī kurai konkrētai mūzikas skolai veltīts ziedojums. Ziedot var arī te: https://www.mff.lv/donate/projects

 

Tirdzniecības parks Alfa jau sesto gadu ir kopā ar Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons, un katru gadu t/p Alfa pircējiem ir ekskluzīva iespēja noteikt Gada dziesmas titula ieguvēju. Tā ir vienīgā nominācija, kas dod iespēju apkopot tautas viedokli par to, kura dziesma pagājušajā gadā ir bijusi visiemīļotākā. Balsošana t/p Alfa norisināsies no 21. janvāra līdz 3. martam. Šogad Gada dziesmas titula ieguvējs vai ieguvēji saņems dāvanu karti no Galactico 1500 EUR vērtībā.

 

Tirdzniecības parks Alfa ir viens no vadošajiem tirdzniecības centriem Rīgā un Latvijā, kas līdztekus plašām iepirkšanās, pakalpojumu, skaistumkopšanas un atpūtas iespējām, piedāvā arī izklaides, tostarp, kino baudīšanas iespēju.